-3.1 C
Pristina
E martë, 7 Shkurt, 2023

Ky është i riu që vdiq në aksidentin e sotëm, u përplas për kamioni

Rekomandime

Në mëngjesin e sotëm rreth orës 06:00, ka ndodhur një aksident i rëndë nga i cili ka mbetur i vdekur një person dhe shumë të lënduar.

Rasti ka ndodhur në mes të fshatrave Astrazub dhe Dragobil.

Këtë e ka konfirmuar edhe zëdhënësi Albin Sahatqija, teksa ka bërë të ditur edhe vdekjen e personit.

E personi që humni jetën në këtë aksidet është Egzon Bytyqi nga fshati Shkozë.

Vdekjen e kanë konfirmuar edhe nga një faqe e fshatit, të cilët bën të ditur se i ndjeri do të varroset sot në orën 14:00.

Ndryshe, Egzoni ishte vetëm 28 vjeçar dhe ishte i afërm me një ish-deputete të Kuvendit të Kosovës.

Më shumë artikuj

Të fundit