26.1 C
Pristina
Sunday, April 14, 2024

Ky është kosovari që vdiq në aksidentin në Gjermani (Foto)

Rekomandime

Të shtunën pasdite në qytetin e Huckelohven të Gjermanisë ndodhi një aksident trafiku, ku i vdekur mbeti një kosovar.

- Advertisement -

I ndjeri është Liridon Mustafa, 35 vjeç nga Mitrovica, shkruan Indeksonline.

Ai u aksidentua me një motoçikletë. Mediat në Gjermani kanë publikuar motoçikletën me të cilën është aksidentuar i ndjeri.

Sipas raportimeve në Gjermani, shkaku i aksidenti ishte se Mustafa e humbi kontrollin e motoçikletës dhe si pasojë e kësaj ai mori lëndime vdekjeprurëse.

- Advertisement -

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit