13.5 C
Pristina
Tuesday, May 30, 2023

Lladrovci nis vitin me fjalë të mençura: Edhe politika është si llastiku

- Advertisement -

Të rekomanduara

Kryetari i komunës së Drenasit, sipas shkrimit në Facebook, sugjeron fleksibilitet në skenën politike, ngase “politika është si llastiku.

Në këtë fillimvit, Lladrovci ka komentuar premtimet që politikanët i japin gjatë fushatës, duke cituar një thënie sipas së cilësm nga këto duhet pasur kujdes.

- Advertisement -

“Në liri, edhe politika është si llastiku. Por, duhet pasur kujdes nga premtimet e politikanëve gjatë fushatës, lavdatave të gjuetarit pas gjuetisë dhe tregimeve pas luftës për heroizëm (e huazuar).”

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -