11.7 C
London
E diel, 24 Tetor, 2021

Lojtari më i mirë i ndeshjes shpërblehet me një kallash

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Saveli Kononov është shpërblyer me një AK-47 pas një paraqitje brilante që tregoi në një ndeshje të hokejt në Rusi

Portieri rus, Saveli Kononov fitoi një AK-47 pasi ndihmoi skuadrën e tij Izhstal Izhevs të fitonte 3-2 ndaj rivalëve të Chelmet, shkruan Reporteri.net

The goalkeeper helped his team beat Chelmet 3-2 and was given the unique gift post-matchKononov u votua si lojtari më i mirë i ndeshjes dhe shpërblimi për të ishte një kallash, të cilin ia dhuroi kapiteni i skuadrës.

Kujtojmë që kudo në botë ka shpërblime të ndryshme për lojtarët më të mirë të ndeshjeve, derisa duhet kujtuar se në Afrikë shpërblehen me pulë.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img