11.7 C
London
E diel, 24 Tetor, 2021

Më në fund edhe Presidenti Thaçi klient i kuzhinierit të famshëm turk

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Në Kosovë tashmë edhe zyrtarisht ka filluar fushata zgjedhore, derisa presidenti Hashim Thaçi po qëndron në Amerikë ku s’e ka lënë pa e shijuar mishin e përgatitur nga i famshmi, Nusreti.

Restauranti i Nusretit është njëri nga më të famshmit në botë dhe aty zakonisht shkojnë të famshëm nga e gjithë bota.

Thaçi ndodhet në Amerikë ku po merr pjesë në disa seanca të OKB-së, por një kohë të lirë ka vendosur që t’ia kushtojë biftekut të Nusretit.

Në një Instastory të publikuar shihet Presidenti i Kosovës së bashku me Nusretin, i cili po bënte gati biftekun special për Thaçin.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img