16.6 C
London
E martë, 26 Tetor, 2021

Moti gjatë vikendit

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Sot në vendin tonë pritet të ketë reshje shiu, kurse temperaturat mund të arrijnë deri në 27 °C, kurse në mbrëmje temparturat pritet të bien në 15 °C.

Sipas accuëeather mot i ngjashëm me atë të ditës së sotme do të mbretërojë edhe gjatë ditës së nesërme ku pritet të ketë reshje lokale shiu, kurse temperatura më e vogël të arrijë në 16 °C e ajo më e madhja deri në 28 °C.

Kurse gjatë ditëve të tjera pritet që temperaturët të ngriten deri në vikend kur pritet që prap të ketë reshje shiu dhe temperaturat të jenë më të ulëta.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img