22.7 C
Pristina
Monday, April 8, 2024

Muriqi “bombardon” portën e Çekisë

Rekomandime

Vetëm 5 minuta zgjati gëzimi i Çekisë.

- Advertisement -

Vedat Muriqi ka realizuar golin e barazimit dhe ka ngjallur shpresat për fitore të “Dardanëve që para 5 minutave ishin pothuajse të shuara.

Asiston Hadërgjonaj për mrekulli dhe Muriqi nuk gabon.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit