24.7 C
Pristina
E diel, 3 Korrik, 2022

Muriqi “bombardon” portën e Çekisë

Rekomandime

Vetëm 5 minuta zgjati gëzimi i Çekisë.

Vedat Muriqi ka realizuar golin e barazimit dhe ka ngjallur shpresat për fitore të “Dardanëve që para 5 minutave ishin pothuajse të shuara.

Asiston Hadërgjonaj për mrekulli dhe Muriqi nuk gabon.

Më shumë artikuj

Të fundit