11.7 C
London
E diel, 24 Tetor, 2021

Nora i tranoi meshkujt mbrëmë në diskotekë me këto lëvizje

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Nora Istrefi po vazhdon me paraqitjet e saj plot stil dhe tejet tërheqëse.

Ajo gjatë kësaj kohë është shumë e angazhuar në mbrëmje e në koncerte të ndryshme

Në secilën ndeje ajo zgjedh të duket unike në veshje, ashtu edhe në frizurë e në grim.

Ajo mbrëmë ka përformuar në një diskotekë, ku më vallëzimin e saj ka ‘çmendur’ meshkujt.

Vallëzimin joshës të Norës mund ta shihni në videon më poshtë.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img