Pamje ekskluzive, vjedhja spektakolare e bankës në Shtime

0
347

Një grabitje e armatosur ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Shtime.

Katër persona të maskuar kanë grabitur një bankë në rrugën “Tahir Sinani”.

Sipas policisë, grabitësit kanë qenë të armatosur me armë të gjata dhe nën kërcënimin e armës nga punëtorja kanë kërkuar që t’i dorëzonte paratë nga arka, ndërsa shumta nuk dihet.

Madje, të dyshuarit janë larguar nga vendi i ngjarjes me automjet kombi, nërsa gjatë ndjekjes së tyre, ka pasur të shtëna me armë në drejtim të automjetit të policisë.

Indeksonline sjellë pamje ekskluzive nga kjo grabitje, teksa dëgjohen edhe të shtëna armësh.

Ndryshe, ende nuk ka të arrestuar në lidhje me rastin.