13.2 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Pamje nga Peja polici e kërcënon qytetarin se do ja v ras djalin

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një incident gjatë të cilit një zyrtar policor i Kosovës e kërcënon një qytetar se do t’ia v rasë djalin ka ndodhur në Pejë.

KALLXO.com ka siguruar një video-incizim, në të cilin shihet një zyrtar i Policisë, duke e kërcënuar një qytetar.

Në pamjet e mëposhtme shihet dhe dëgjohet zyrtari i Policisë duke e kërcënuar qytetarin se nëse nuk e sjell djalin brenda 10 minutave do t’ia tërheqë zvarrë.

“Ngom çka po te them, që s’e bjen qitu për 10 minuta, zhag ta ngrehi, a e ki të qartë?”, dëgjohet polici duke i thënë qytetarit.

- Advertisement -

Mandej, polici e kërcënon qytetarin edhe me v rasje të djalit.

“Shko bjere qetash fill, je kah vonohesh… Shko bima. Ngom. Kam me ta ngreh zhag që s’vjen për 5 minuta… Vallahi edhe e v ras”, dëgjohet duke i thënë polici qytetarit.

Ndërkohë, qytetari shihet të rrethohet edhe nga policë të tjerë.

KALLXO.com merr vesh se incidenti ka ndodhur pasi që djali i qytetarit u ka ikur policëve

- Advertisement -

iframe width=”560px” height=”315px” src=”https://video.gjirafa.com/embed/video-mp4-6″ frameborder=”0″ allowfullscreen>

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -