16.3 C
Pristina
Saturday, June 10, 2023

Partitë politikë dëshirojnë ta përdorin ‘Fadil Vokrrin’ për tubime parazgjedhorë, Shpend Ahmeti i ‘ndjekë’

- Advertisement -

Të rekomanduara

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka thënë se asnjë tubim parazgjedhor nuk do të lejohet në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Ai ka thënë se një gjë e tillë do ta dëmtonte barin e stadiumit.“Nuk kemi marr kërkesa të tilla direkt, por asnjë tubim nuk do të lejohet në stadiumin e qytetit”, shkruan Ahmeti.

“Çfarëdo tubimi do të dëmtonte barin, dhe kjo është e papranueshme para lojërave të Kosovës dhe Prishtinës. Prishtina ka hapësira për tubime, nuk ka nevojë që të dëmtohet stadiumi”, shkruan ai.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -