13.5 C
Pristina
Tuesday, May 30, 2023

Njeriu i Trumpit arrin në Kosovë: Shihet së bashku me Kadri Veselin

- Advertisement -

Të rekomanduara

Kandidati për kryeministër nga Partia Demokratike e Kosovës (PDK), Kadri Veseli ka publikuar fotografi me ish-ministrin e Drejtësisë në Administratën e presidentit Trump, Matt Whitaker, shkruan Gazeta Metro.

PDK sot gjatë ditës e ka konfirmuar ardhjen e Matthew Whitakeri, ish ministër të Drejtësisë, i cili do të mbështes liderin e PDK’së, Kadri Veseli në fushatën e tij elektorale.

Ndërkaq sot Veseli ka postuar dy fotografi me Whittaker në Facebook ku shihen duke ngrënë në një nga restorantet botërore në Prishtinë.

Postimi i plotë i Kadri Veseli në Facebook:

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -