13.2 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Ambasada Amerikane: Qeveria e SHBA-së nuk e mbështet asnjë parti politike apo kandidat

- Advertisement -

Të rekomanduara

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Kosovë ka bërë të ditur se Qeveria Amerikane nuk e mbështet asnjë parti politike apo kandidat për zgjedhjet e parakohshme në Kosovë.

Kjo ambasadë ka thënë se e respekton të drejtën e votuesve kosovarë për të vendosur për të ardhmen e tyre, njofton Klan Kosova.

“Qeveria e Shteteve të Bashkuara nuk e mbështet asnjë parti politike apo kandidat në zgjedhjet e kësaj jave. Ne e respektojmë të drejtën e votuesve në Kosovë për të vendosur për të ardhmen e tyre”.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -