13 C
London
E premte, 22 Tetor, 2021

Pas shpërndarjes së kuvendit, Haradinaj thur lavde për qeverinë e kaluar

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Deputeti i AAK-së Daut Haradinaj me anë të një statusi në rrjetin Facebook ka falënderuar të gjithë kolegët e tij në AAK dhe deputet e Kuvendit për kolegialitetin e treguar sot.

Ai më tej nuk ka lënë pa “ lavdëruar” edhe qeverinë e shkuar për arritjet dhe reformat duke përmendur ushtrinë, ligjin për Trepçën dhe tema të tjera me rëndësi.

“Ky Kuvend dhe kjo Qeveri do të kujtohen me theks të veçantë që e pamundësuan ndarjen e Kosovës, formimin e Ushtrisë së Kosovës, ligjin për Trepçën dhe çështje tjera krucial” /Gazeta Blic/

Më poshtë lexoni postimin e plotë të tij:

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img