13.3 C
Pristina
Wednesday, April 17, 2024

Pas takimit, flet zyrtari i LDK-së, sulmon LVV-në duke i quajtur naiv

Rekomandime

Gjatë ditës së sotshme, LDK dhe Lëvizja Vetëvendosje patën një takim dy orësh. Por, pas takimit asnjë zyrtarë nuk doli të flas për media.

- Advertisement -

Përmes një postimi në Facebook, anëtari i kryesisë së LDK-së, Florian Dushi e ka sulmuar LVV-në, transmeton Indeksonline.

“Merre me më sa duhet me qenë naiv për me provu me ia ‘shitur’ afër dy milion shqiptarëve se , dy subjekte nuk po merren vesh sepse, njëra nuk po lëshon pe për ‘interesa personale’ të individëve brenda saj, e tjetra për interesa të Kosovës dhe qytetarëve të saj”, ka shkruar Dushi.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit