1.3 C
Pristina
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Pastiçerisë ‘Jaffa’ në ETC i bie tavani, lëndohen 2 persona

Rekomandime

Pastiçerisë ‘Jaffa’ që ndodhet në qendrën tregtare ‘ETC’ në Mitrovicë i është shembur një pjesë e tavanit.

Si pasojë janë lënduar dy persona, por fatmirësisht ata janë jashtë rrezikut, shkruan Reporteri.net.

Policia është në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Më shumë artikuj

Të fundit