11.7 C
London
E diel, 24 Tetor, 2021

Pastiçerisë ‘Jaffa’ në ETC i bie tavani, lëndohen 2 persona

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Pastiçerisë ‘Jaffa’ që ndodhet në qendrën tregtare ‘ETC’ në Mitrovicë i është shembur një pjesë e tavanit.

Si pasojë janë lënduar dy persona, por fatmirësisht ata janë jashtë rrezikut, shkruan Reporteri.net.

Policia është në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img