16.3 C
Pristina
Saturday, June 10, 2023

Policia zbulon dy vrima në tokë, e tmerrshme për çka i kishin përdorur serbët ato

- Advertisement -

Të rekomanduara

Policia hungareze ka zbuluar dy tunele, që i kanë shfrytëzuar emigrantët për t’u futur në këtë vend përmes Serbisë.

Njëri tunel është zbuluar në fshatin Asotalom në jug të Hungarisë, ku policia ka arrestuar 44 emigrantë që e kishin kaluar për kalim ilegal

E tjetrin e kanë zbuluar në fshatin Qikeri, por përmes tij nuk ishte realizuar asnjë kalim i suksesshëm i emigrantëve, ka njoftuar policia hungareze.

- Advertisement -

Ata gjithashtu kanë bërë të ditur, se të dy tunelet janë zbuluar vetëm pak ditë pasi ata ishin hapur për aktivitete ilegale.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -