4.7 C
Pristina
Thursday, March 30, 2023

Prekëse dhe qesharake: Shikoni ç’bën kjo nënë kur djali i saj luan futboll

Rekomandime

Nëna është miku më i afërt për çdo fëmijë, ajo është në gjendje të bëj gjithçka për ta; të qëndrojë tërë natën pa gjumë, t’i mbajë çadrën në shi e në diell, por edhe të përcjellë me vëmendje çdo lëvizje të djalit të saj teksa luan futboll, trasnmeton Gazeta Metro.

Në videon më poshtë shihet një nënë e emocionuar e cila po shikon me vëmendje djalin e saj duke luajtur futboll, dhe në të njëjtën kohë bën çdo lëvizje që bën ai.

Më poshtë mund ta ndiqni videon:

Më shumë artikuj

Të fundit