13.1 C
London
E diel, 24 Tetor, 2021

Pritje madhështore për Majlinden dhe Kosoven në Japoni

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Ekipi kosovar ka ateruar në Tokio të Japonisë, aty ku do të zhvillohet Kampionati Botëror në xhudo nga 25 gushti deri më 1 shtator.

“Dardanët” mbërrijtën në Tokio ditën e djeshme, derisa do të fillojnë përgatitjet fizike para fillimit të kompeticionit.

Sidoqoftë, ajo që bie në sy është pritja që iu bë kontigjentit kosovar nga japonezët, të cilët me flamuj e brohoritje e pritën ekipin kosovar.

Shikoni videon e mëposhtme.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img