17.7 C
Pristina
Wednesday, June 7, 2023

Pronto në aksion: I dënuari që Thaçi ia fali 1 vit burgim, pinte shampanjë me Kadri Veselin e Shaqir Totajn

- Advertisement -

Të rekomanduara

Granit Paçarizi, në fillim të këtij viti ka marr lajmin më të mirë në vitet e fundit, kur pjesa e dënimit me burgim prej 1 viti i është falur nga presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, shkruan Gazeta Sinjali.

Por shoqëria me kryetarin e tanishëm të PDK-së, Kadri Veselin dhe me anëtarin e kësaj partie Shaqir Totaj, çuditërisht duket se nuk ka munguar.

- Advertisement -

Një vështrim në profilin e tij në facebook, shihen disa fotografi të Paçarizit të publikuara me Kadri Veselin dhe bashkëshorten e kryetarit të PDK-së. Po ashtu në atë foto shihet edhe Shaqiri Totaj si dhe një grua tjetër që duket të jetë bashkëshortja e tij.

Në fotografi Paçarizi së bashku me Veselin e Totajn shihet duke konsumuar shampanj.

Madje në një fotografi tjetër Totaj shihet duke kaluar kohën edhe në fitnes me Pacarizin./Gazeta Sinjalil.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -