-0.6 C
Pristina
E martë, 31 Janar, 2023

Publikohet video e përplasjes në Kuvend: Nuk kishte rrahje në mes deputetëve të LDK’së dhe VV’së

Rekomandime

Gjatë ditës së djeshme në Kuvendin e Kosovës ka pasur një përplasje mes deputetëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës Kujtim Shala dhe Arben Gashi si dhe deputetit nga Lëvizja Vetëvendosje Gazmend Gjyshinca.

Kjo kishte ndodhur pas mbledhjes ku ishte duke raportuar ministrja e Punëve të Jashtme Meliza Haradinaj-Stublla.

Gjyshinca ka pretenduar se ishte sulmuar fizikisht nga deputetët e LDK-së.

Këtu janë pamjet e incidentit të publikuara nga kamerat e sigurisë së Kuvendit të Kosovës.

Më shumë artikuj

Të fundit