-3.1 C
Pristina
E martë, 7 Shkurt, 2023

Qytetarët të mllefosur me plaçkitësit: Ja çfarë i bëjnë njërit prej tyre

Rekomandime

Dy burra, 35 dhe 41 vjeçar, dyshohet se kanë plaçkitur një dyqan shitjeje në Buenos Aires të Mërkurën e kaluar. Ata thuhet se kanë grabitur dyqanin para se të merrnin çelësat dhe të hynin brenda shtëpisë së pronarit, i cili më pas thirri për ndihmë, transmeton Gazeta Metro.

Këtu është momenti kur një turmë e zemëruar godet plaçkitësin ndërsa ai është prangosur në një shtyllë elektrike pasi dyshohet se ka hyrë vjedhurazi në një banesë në Argjentinë.

Pamjet shqetësuese tregojnë një turmë që rrethon njërin prej vjedhësve të supozuar, të cilit i rrjedh gjak shumë nga koka.Një oficer policie femër mund të shihet duke u përpjekur të marr radio me ndihmë, ndërsa ajo i shtrëngon të dyshuarit prangat.

Ajo përpiqet ta mbrojë atë nga burrat e inatosur, por ata janë shumë dhe mund të shihet duke e goditur atë vazhdimisht.Një tjetër godet të dyshuarin në të gjithë pjesën e sipërme të kokës para se këmbët ta lëshojnë dhe më pas ai bie në tokë.

Më shumë artikuj

Të fundit