8.6 C
Pristina
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Qytetari tallet me Albin Kurtin: Mos lyp vota knej se na krejt PDK’së ja qesim

Rekomandime

Një video interesante po qarkullon nëpër rrjtet sociale teksa një qytetar i kërkon Albin Kurtit të mos kërkoj vota në ato anë , ngas eata kanë vendosur për PDK’në shkruan Gazeta Metro.

Duke qenë se fushata zgjedhore është hapur tashmë qe tri ditë edhe zyrtarisht politikanët tanë nuk po humbin kohë asapk dhe po shkojnë në çdo qytet e fshat mbrenda Kosovës duke kërkuar vota.

Mirëpo, kandidatit të VV’së si duket sot nuk i ka ecur mirë me një qytetar, i cili po pinte kafe dhe cigare kur Kurti me partnerët e tij po kalonte andej.

“Mos lyp vota knej o Albin, se na krejt PDK’së ja qesim”, dëgjohet teksa thotë qytetari.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

Më shumë artikuj

Të fundit