13.5 C
Pristina
Tuesday, May 30, 2023

Ramiz Lladrovci bën gafën e radhës: Zgjedhjet mbahen më 8 nëntor

- Advertisement -

Të rekomanduara

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci i njohur për gafat e tij, ka bërë edhe një të tillë sot gjatë tubimit të fushatës së PDK-së në këtë qytet.

Ai pas ka përshëndetur të pranishmit dhe kreun e partisë , Kadri Veseli, gafën e tij e bën kur thotë kandidatët për deputetë të zgjedhjeve të 8 nëntorit.


Lladrovci vazhdon fjalimin normalisht dhe nuk e kupton që ka bërë gabim, ndërsa më pas kamera fokuson Veselin i cili shihet duke u buzëqeshur.

- Advertisement -

Kujtojmë se zgjedhjet parlamentare mbahen më 6 tetor.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -