13.5 C
Pristina
Tuesday, May 30, 2023

Reshje të dendura bore në këtë pjesë të Kosovës

- Advertisement -

Të rekomanduara

Tashmë në Kosovë kanë filluar të bien temperaturat dhe vendi po afrohet drejt stinës së ftohtë.

Përderisa në shumicën e vendit po mbretëron mot me riga lokale shiu, në viset malore – gjegjësisht në Brezovicë, kjo e shtune ka filluar me reshje të dendura bore.

Për të shikuar pamjet ndiqni videon në vazhdim.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -