16.6 C
Pristina
Wednesday, September 20, 2023

Shënohet goli i tretë në ‘Doosan Arena’ mes Çekisë dhe Kosovës

Rekomandime

Kanë kaluar rreth 80 minuta lojë në ndeshjen mes Çekisë dhe Kosovës.

- Advertisement -

Çekia e ka shënuar edhe golin e dytë për 2:1 ndaj Kosovës, raporton Zëri.info.

Kral ka shënuar golin e dytë personal sonte.

Ndryshe, Përfaqësuesja e Kosovës shpreson të triumfojë sonte në ndeshjen më të rëndësishme që prej pranimit në instancat më të mëdha të futbollit FIFA dhe UEFA.

- Advertisement -

Në kuadër të eliminatoreve për ‘Euro 2020’, djelmoshat e Bernard Challandes janë duke u përballur në një ndeshje jetike me Republikën e Çekisë.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit