-0.6 C
Pristina
E martë, 31 Janar, 2023

‘Shpërthen ‘Milaim Zeka: Fitore Pacolli është kullosja e rrugaçërisë të sektit fetar që quhet VV

Rekomandime

Analisti, Milaim Zeka, është përfshirë në debatin e krijuar rreth pretendimeve se mes deputetëve të Lidhjes Demokratike dhe Vetëvendosjes se pati përplasje fizike.

Zeka shprehet se Vetëvendosje ka inskenuar rastin meqë sipas tij s’munden të jetojnë pa provokime e sharje.

Ai madje e ka quajtur Fitore Pacollin si “sedilla dhe kullosja e rrugaçërisë të sektit fetar që quhet VV”.

Shkrimi i plotë i Zekës në Facebook:

Rreth incidentit ne Parlamentin e Kosoves

Levizeja VV, nuk mundet me jetu pa incidente, pa provokime, pa sharje, pa fyerje, e sidomos, pa inskenime te incidenteve. Keta jetojne me komentete e rrugaçerise te mahallave primitive, qe neper komentete e tyre me thane: – A e pate qysh ja ftohen ministres?! A e pate more, edhe Kujtim Shales ja ftofen!

Fitore Pacolli eshte sedilla dhe kullojsa e rrugaçerise te sektit fetar, qe quhet VV. Ky djaloshi i ri, paska qene ne trajnime te ai koka e rrugaçeve, Fisnik Be Ismajli. Ky po pretendon qe Kujtim Shala e ka sulmuar fizikisht. Ma perpara e kish hanger ndonje flakaresh nga Time Kadrijaj, se sa nga profa i nderuar. Çka kane me ba keta te VV-se perpos me kriju skena te tilla, jo per diçka, po thjeshte me u lavdru qe “ja kane ftofe dikujte”!!!

Më shumë artikuj

Të fundit