-0.9 C
Pristina
E premte, 27 Janar, 2023

Zyrtari i lartë i LDK-së publikon video qesharake nga “përleshja” Shala-Gjyshinca

Rekomandime

Përplasja mes deputetit të VV-së, Gazmend Gjyshnica dhe Kujtim Shalës të LDK-së ka ngjallur reagime të shumta sot gjatë ditës.

Zv.ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Engelbert Zefaj nga LDK, ka gjetur një formë të pazakontë për ta paraqitur incidentin e sotëm në Kuvend në mes deputetit të VV-së dhe atyre të LDK-së.

Ai përmes rrjetit social Facebook, ka publikuar një video të serialit “O sa mirë”, dhe përmes saj ka tentuar ta paraqes përplasjen e Kujtim Shalës dhe Gazmend Gjyshincës.

Perplasja “Kujtim Shala” Vs “Gazmend Gjyshinca” ???

Gepostet von Engelbert Zefaj am Dienstag, 28. Juli 2020

Më shumë artikuj

Të fundit