18.3 C
Pristina
Tuesday, June 6, 2023

Thaçi e pret vitin e ri me ushtarët e FSK-së

- Advertisement -

Të rekomanduara

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi nuk do ta presë vitin e ri si të gjithë të tjerët, afër familjes.

Ai do të jetë prezent në kazermën “Adem Jashari” të FSK-së.

- Advertisement -

Kjo bëhet e ditur përmes një komunikate për media nga zyra e presidencës.

“Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, në orën 24:00, do ta pres Vitin e Ri 2020 me ushtarët e Forcës së Sigurisë së Kosovës në kazermën “Adem Jashari” në Prishtinë”, njofton Zyra e Presidentit të Kosovës.

Thaçi gjatë ditës së sotme mbajti edhe konferencën e fundvitit, teksa në mesazhin e tij për vitin e ri, përmendi edhe liberalizimin e vizave, si një premtim të papërmbushur të BE-së.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -