8.1 C
Pristina
E premte, 7 Tetor, 2022

Tifozët e Kosovës nuk e harrojnë kontributin e Britanisë për liri dhe pavarësi

Rekomandime

Tifozët e Kosovës nuk e harrojnë kontributin e Britanisë për liri dhe pavarësi
Kosova sot do të luaj kundër Anglisë në ndeshjen kualifikuese për Euro 2020.

Britania është një ndër kontribuuesit më të mëdha për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës.

E këtë nuk e kanë harruar tifozët Dardanë që kanë falënderuar Anglinë.

Tifozët kanë shpalosur banere në shenjë falënderimi për Britaninë e madhe gjatë dhe pas luftës.

Më shumë artikuj

Të fundit