9.4 C
Pristina
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Truk i shkëlqyeshëm: Shikoni si një qen endacak e mashtron një shofer / VIDEO

Rekomandime

Një qen endacak e ka mashtruar keq një shofer.

Ky i fundit derisa po voziste e ka parë një qen në rrugë, dhe e ka ndalë veturën që t’i ndihmoi, duke menduar se është i plagosur, shkruan daily mail, transmeton kidsofkosova.net.

Por pasi shoferi ka dashur t’i japë ndihmën, qeni është larguar duke ecuar normalisht.

Për më tepër shikoni këtë video interesante: Kliko këtu për ta parë videon

Më shumë artikuj

Të fundit