23.4 C
Pristina
Monday, June 5, 2023

Ura e Bosforit ndriçohet për Gentën, i dashuri i bën dedikim romantik

- Advertisement -

Të rekomanduara

Javë më parë është zbuluar lidhja e Genta Ismajlit me biznismenin turk.

E këtë tash Genta nuk po e fsheh.

Në urën e Bosforit, Genta merr dedikimin më romanik që mund të marrë ndonjë vajzë.

Husein ka shkruar “Të dua Genta” në gjuhën turke.

- Advertisement -

E këtë, këngëtarja e njohur nuk ka ngurruar ta shfaqë.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -