21.7 C
Pristina
Thursday, September 28, 2023

Vdes një kosovar në plazhin e Velipojës

Rekomandime

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në plazhin e Velipojës, ku një pushues nga Kosova ka ndërruar jetë.

- Advertisement -

Shkak i vdekjes së të moshuarit ka qenë një atak kardiak, teksa ky i fundit ndodhej në det. Fjala është për 86 vjeçarin Agush Kastrati, me origjinë nga Peja e Kosovës.

Policia ka shkuar në vensdngjarje dhe ka nisur hetimet./Express

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit