-0.6 C
Pristina
E premte, 27 Janar, 2023

Videoja që po tmerron botën: Prindi i pa shpirt abuzon në fëmijën e tij një vjeçar

Rekomandime

Një video ku prindi abuzon në fëmijën e tij është duke qarkulluar në internet dhe ka shokuar të gjithë botën.

Në këtë video shihet babai i një fëmijë përafërsisht një vjeçar, i cili abuzon në të pa asnjë dhembje.

Kjo video është duke qarkulluar në internet dhe ka tmerruar të gjithë, duke bërë thirrje për të gjithë që të ndalohet abuzimi dhe dhuna ndaj fëmijëve.

Videoja e cila të bënë të qash nga mënyra se si prindi abuzon në fëmijën, sigurisht që ka marr shumë komente negative.

Më shumë artikuj

Të fundit