17.1 C
Pristina
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

Vjedhje si nëpër filma, hajnat i “zhdukin” mbi 20 laptopë në Gjilan

Rekomandime

Të enjten pas mesnate, një vjedhje spektakolare ka ndodhur në një lokal në qytetin e Gjilanit, saktësisht në rrugën “Esat Berisha” në lagjen”Bojanina”.

Në videon e publikuar të vjedhjes, shihet si hajdutët i “zhdukin” mbi 20 laptopë brenda 30 sekondave.

Policia ka hapur rastin dhe po heton ngjarjen.

Më shumë artikuj

Të fundit