24.7 C
Pristina
E premte, 1 Korrik, 2022

Zhduket një djalë në Ferizaj

Rekomandime

Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24 orësh se në fshatin Pleshinë të Ferizaj është raportuar se një djalë ka ikur nga shtëpia.

Një prind ka lajmëruar se djali i tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendnodhja e tij.

Njësitë policore janë duke hetuar rastin.

Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se djali i tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij.

Njësitë policore janë duke e hetuar rastin”, shkruhet në njoftim të policisë.

Më shumë artikuj

Të fundit