9.1 C
Pristina
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

A e dini djali i kujt është Valon Syla?

Rekomandime

Ola është një nga figurat e dashura të ekranit, që me këshillat e saj të vyera ka dhënë shumë në aspektin e mirëqenjes.

Ajo është edhe një kuzhiniere e shkëlqyer, që për vite me rradhë është pjesë e emisionit “Diçka po zihet”


Gjithashtu, e kemi parë të përfshirë në disa shou televiziv si “Elementi i 5-të” dhe gjithashtu në një shou garues në Shqipëri.

Ndoshta nuk e dinit, por gazetari Valon Syla, i vënë së fundi plotësisht në qendër të vëmendjes për deklaratat e tij kundër Diapsorës, është pikërisht djali i kësaj figurë mjaftë të njohur prej vitesh, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe, Ola Syla në çdo paraqitje televizive reflekton shumë pozitivitet.

Më shumë artikuj

Të fundit