13.6 C
Pristina
Friday, June 9, 2023

A e dini se si i ka mbetur nofka “Komandant gjarpri” presidentit Thaçi në luftë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Kohë më parë, në emisionin “OXYGEN” te Besim Dina, presidenti i Kosovës Hashim Thaçi i pat treguar publikut kosovar se si ia kanë vënë nofkën “Komandant gjarpri” gjatë kohës së luftës në Kosovë.

“Unë kam kaluar kufirin shpesh Shqipëri – Kosovë, Kosovë – Maqedoni, përmes Presheve, përmes trekëndëshit Kosovë – Mali i Zi – Shqipëri, dhe bashkëluftëtarët duke parë gjithë këto lëvizje të shpeshta, duke më parë se Serbia nuk mund të na kapte, sepse unë isha i dënuar edhe më herët nga Serbia qysh në vitin 1993 dhe me shumë aktakuza pastaj një pas një, atëherë shokët filluan të më thërrisnin “Komandant gjarpri””, kishte treguar ish-kryeministri i Kosovës, tani presidenti i vendit, z. Hashim Thaçi.

- Advertisement -

Në videon e më poshtme mund ta shikoni rrëfimin e plotë të presidentit Thaçi për nofkën e tij “Komandant gjarpri” në emisionin “OXYGEN” te besim Dina.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -