19.7 C
Pristina
Tuesday, May 30, 2023

Anita dhe Lola Haradinaj në një foto kur luanin si vajza të vogla me kushëriren Nora Muçaj

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një fotografi mjaft e ëmbël është postuar nga këngëtarja Nora Muçaj.

Nora ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Facebook këtë fotografi ku vajzat shihen të kapura për dore dhe po argëtoheshin bashkë.

Ajo ka shkruar se kjo është një nga fotot më të bukura dhe më të dashura për të, përcjell Gazeta Express.

Vajzat shihen duke kënduar dhe duke qeshur, të veshura në rroba të bukura.

- Advertisement -

E që atëherë ato e dinin se kur të rriteshin do të bëhen artiste dhe vajza të ekranit.

Anita Muçaj – Haradinaj sot është një nga moderatoret më të njohura të lajmeve.

Lola Muçaj – Haradinaj është gjithashtu moderatore e zonja ndërsa Nora është këngëtare dhe aktore shumë e dashur e ekranit tonë

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -