13.5 C
Pristina
Tuesday, May 30, 2023

Arrestohet serbi që tentoi të merrte flamurin e dasmorëve

- Advertisement -

Të rekomanduara

Gjatë ditës së djeshme në Graqanicë është arrestuar një serb për shkak që kishte tentuar tu merr flamurin një kolone dasmorësh.

Pas këtij incidenti Polica ka dalë në vendin e ngjarjes ku edhe kanë arrestuar të dyshuarin.

I dyshuari me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -