13.6 C
Pristina
Friday, June 9, 2023

Vritet në mënyrë të tmerrshme një 17 vjeçar nga Malisheva

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një vrasje ka ndodhur pasmesnate në fshatin Dragobil të Malishevës.Indeksonline mëson se një 17 vjeçar ka mbetur i vdekur pas lëndimeve të rënda që i mori.

Dëshmitarët kanë treguar se i riu u goditë me mjete të forta nga një grup të rinjsh.

- Advertisement -

Policia e Kosovës ka dal në vendin e ngjarjes dhe është marrë me rastin.Për të njëjtit Prokuroria e Shtetit ka caktuar masën e arrestit.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -