13.5 C
Pristina
Tuesday, May 30, 2023

Bëhet kishe po e reklamon grimin, e në fakt tregon gjoksin bombastik

- Advertisement -

Të rekomanduara

Arbenita Ismajli ka marrë gjithë vëmendjen me gjoksin e saj.

Modelja shqiptare, njëherësh e dashura e reperit Fero, Arbenita Ismajli e ka marrë gjithë vëmendjen me postimin e fundit.

Në fokus të veçantë ishte gjoksi i saj bombastik ani pse Arbenita ka tentuar të tregoj grimin profesional në foton që e ka postuar në Instastory.

- Advertisement -

Emri i Arbenitës së fundmi ka qenë shumë i lakuar në media, fillimisht shkak i lidhjes me Feron, ‘krizën’ në lidhje e edhe pozat provokative.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -