-0.9 C
Pristina
E premte, 27 Janar, 2023

Dashi për kurban i ikën pronarit dhe hyn në restorant

Rekomandime

Në ditën e parë të Kurban Bajramit, në provincën turke Bartin, u regjistrua një pamje e pazakontë.

Dashi, i cili ishte planifikuar për kurban, iku nga pronari dhe hyri në një restorant.

Kamerat e vëzhgimit regjistruan panikun që ai shkaktoi mes klientëve.

Sipas dëshmitarëve okularë, dashi shpëtoi nga duart e pronarit dhe hyri në një restorant buzë rrugës.

Dashi u kap nga stafi i restorantit dhe iu kthye pronarit.

Më shumë artikuj

Të fundit