13.1 C
London
E diel, 24 Tetor, 2021

FIFA e zgjedh Kloppin trajnerin më të mirë në botë, “Kushdo që nuk e don Liverpoolin, nuk ka zemër” Viber Icon

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp është zgjedhur më i miri në botë për vitin 2019 nga FIFA.

Në ceremoninë gala që po zhvillohet në Milano të Italisë, gjermani pranoi çmimin dhe bëri një deklaratë intersante.

“Duhet ta falënderoj klubin tim të jashtëzakonshëm Liverpool. Kushdo që nuk e don këtë skuadër, nuk ka zemër” deklaroi Klopp.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img