Tuesday, July 23, 2024

Fotoja e fundit e studentes para se të binte nga kati i gjashtë i ndërtesës

- Advertisement -
- Advertisement -

Alexa Terazas nga Meksika ra nga kati i gjashtë i ndërtesës ndërsa po praktikonte joga në ballkon. Megjithatë ajo arriti t’i mbijetojë kësaj tragjedie të tmerrshme, transmeton Reporteri.net.

Studentja po performonte poza ekstreme të jogës në ballkonin e saj kur rrëshqiti dhe ra nga pothuajse 25 metra lartësi drejt e në parking.

- Advertisement -

Një foto e realizuar nga momentet e fundit të Terezas para përplasjes tregon 23-vjeçaren duke praktikuar poza ekstreme të jogas.

Ajo u transferua menjëherë në një spital lokal në Nuevo Leon. Teraza pësoi fraktura të të dy këmbëve, krahëve, vitheve dhe kokës dhe është ende në gjendje kritike pas një operacioni 11-orësh.

Familja ka qenë në kërkim të dhuruesve të gjakut në rrjetet sociale. Sipas mjekëve, vajza nuk do të jetë në gjendje të ecë për të paktën tre vjet, sipas Daily Mail

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura