0.6 C
Pristina
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Gruaja e krahason Lutfi Hazirin të ëmbël sikurse çokolatat “Toblerone”

Rekomandime

Shumica e femrave përballë partnerit mundohen të tregohen kreative dhe unike. E tillë duket të jetë edhe bashkëshortja e kryetarit të komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri.

Jo rrallë herë, Mika Bajrami publikon fotografi nga më të ndryshmet përkrahë Lutfiut, shkruan Indeksonline.

E së fundmi, kreativiteti i saj ka kaluar çdo kufi.

Mika ka personalizuar çokolatat e shumë pëlqyera “Toblerone”, me emrin e burrit të saj.

Më shumë artikuj

Të fundit