Categories: FUN

Gruaja më e pa fat në botë: I ikën balona e ditëlindjes bashkë me paratë e ngjitura në të

Në internet është publikuar një video që për dikë mund të jetë qesharake, por ngjarja sigurisht e ka mërzitur protagonisten.

Një grua nga Skocia, e cila po e festonte ditëlindjen, fillon që ta zgjidhë një balonë të mbushur me helium. Ngjitur me balonë ishin edhe disa kartëmonedha që gjithsej bënin 100 funte, por ato ishin fshehur nën tullumbace.

Nëna e dy fëmijëve, Nikki Walker, me ngazëllim filloi ta hapte dhuratën e ditëlindjes që ia dha nëna e saj, e cila nuk pati mundësi të merrte pjesë në festë, shkruan Daily Mail.

Kosova ime

Recent Posts

Veç një kategori e caktuar e kosovarëve dhe shtetasve tjerë mund të hyjnë në Mal të Zi

Agjencia kroate HINA njoftoi të shtunën se autoritetet malazeze kanë hapur kufijtë për qytetarët e Bashkimit Evropian dhe vendet izraelite…

2 javë ago

U shpall person “non-grata” nga SHBA, lajmërohet Sali Berisha

Pergjigje zotit Antony Blinken, Sekretar i Departamentit te Shtetit te SHBA per vendimin e tij per te ndaluar hyrjen time…

4 javë ago

Kryetarja e re e Preshevës: Ditë historike, u çliruam nga ndikimi i Beogradit

Kryetarja e re e Komunës së Preshevës, Ardita Sinani ka deklaruar se ka marrë mandatin në bazë të ligjit nga…

1 muaj ago

Abelard Tahiri nuk di ta shkruajë saktë as vendlindjen e vet

Deputeti i PDK-së, Abelard Tahiri, ka bërë gabime elementare drejtshkrimore në Formularin për Broshurën Parlamentare, ku kërkohet plotësimi i disa…

1 muaj ago

Grenell mban në zyrën e tij fotografinë me Thaçin

Grenell mban në zyrën e tij fotografinë me Thaçin Ish i dërguari special i presidentit Trump për procesin e bisedimeve…

1 muaj ago

Zyrtarja e PDK’së me kritika: Albin Kurti sa ishte i burgosur në Beograd, Hashim Thaçi kërkonte lirimin e tij

Hanife Osmani, anëtarja e kryesisë së PDK’së në Mitrovicë, ka bërë një reagim pas njoftimit nga ish-kandidati për deputet Hisen…

2 muaj ago