23.5 C
Pristina
Thursday, September 21, 2023

Habit këngëtarja e njohur, tregon pse vendos kamera në pjesën e poshtme të trupit

Rekomandime

Taylor Swift është një prej këngëtareve më të njohura në të gjithë botën dhe sigurisht më të suksesshme.

- Advertisement -

Por së fundmi ajo i ka habitur të gjithë, pasi ka thënë se mban në turp gjatë çdo koncerti ose takimi kamera për ta ruajtur.

Ajo ka treguar se e ka ndërmarrë këtë hap pas një sulmi s*ksual që pati në vitin 2013. Këngëtarja 29-vjeçare akuzoi DJ David Mueller se si e kishte ngacmuar gjatë një koncerti.

Madje dhe e paditi atë dhe fitoi gjyqin. Ndaj këngëtarja tregoi se tani e tutje, ekipi i saj i mbrojtjes do të vendosë kamera të drejtuara qëllimisht në pjesën e poshtme të trupit të saj.

- Advertisement -

Nëse dikush e ngacmon këngëtaren me siguri, ajo do të ketë shumë prova dhe pamje nga çdo kënd i mundshëm.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit