16.3 C
Pristina
Wednesday, June 7, 2023

I mërzitet Mercedesi 150 mijë dollarësh, e hedh nga helikopteri (VIDEO)

- Advertisement -

Të rekomanduara

Rusi Igor Moroz njihet për videot e tij të shumtë që i ka në platformën Youtube, por kësaj radhe ai ka ardhur me diçka me të vërtetë të habitshme për të gjithë.

Moroz ka vendosur që veturën e tij Mercedez AMG G63 ta hedh nga helikopteri nga një lartësi e madhe

- Advertisement -

Vlera e kësaj veture është pothuajse 150 mijë dollarë.

Por ajo që i ka habitur të gjithë është arsyetimi i tij, kur është pyetur se pse po e hedh nga helikopteri, ai është përgjigjur që i është mërzitur makina e tij që e ka blerë para dy viteve.

Siç mund ta shihni edhe në videon e mëposhtme, makina e tij shka tërrohet e tëra

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -