23.4 C
Pristina
Monday, June 5, 2023

Ku i mori paratë dhe sa i kushtoj PDK-së ardhja e zyrtarit amerikan Mathew Whitaker

- Advertisement -

Të rekomanduara

Kandidati për deputet i Lëvizjes Vetëvendosje, Avni Zogiani thotë se ardhja e zyrtarit amerikan Mathew Whitaker në Kosovë, ka kushtuar shumë.

Sipas tij, duhet të pyetet PDK-ja se ku i mori paratë për të paguar kompaninë e huaj e cila “po e përkrah” në emër të Trumpit PDK-në.

Zogiani shprehet se pakti kundër-korrupsioni është këtu.

- Advertisement -

Postimi i plotë:

Gazetarë te respektuar, pyeteni PDK-ne, perkatesisht partine qe po i prien luftes kunder korrupsionit, ku i mori parate per ta paguar kete kompanine e huaj qe “po e perkrah” ne emer te Trump! Kjo ka kushtuar shume!

Pakti kunder-korrupsion eshte pikerisht ketu!

#vetevendosje 126

- Advertisement -

#avnizogiani 16

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -